• מצלמות אבטחה במעגל סגור
  • מצלמות אבטחה במעגל סגור
  • מצלמות אבטחה במעגל סגור
  • מצלמות אבטחה במעגל סגור
  • מצלמות אבטחה במעגל סגור

מערכות אינטרקום

בעולם המודרני כיום בו כל מושב כבר הפך לעיר ואפילו כפרים או יישובים קטנים מונים כמות אוכלוסייה עצומה בהשוואה למה שהיה בעבר, העולם כבר אינו מרגיש כה בטוח בשביל להשאיר את הדלתות פתוחות לרווחה ואת הבית פרוץ לכל עבר. הפחד והחשש מפני גניבות הוא יציב ושריר מאי פעם ובמבני מגורים בהם יש לא מעט דיירים, ולפעמים מערכות הנעילה של הדלת הביתית אינן כה יעילות, נחוצה מערכת אבטחה נוספת שתוודא כי גם בבניין המונה 20 קומות, הדיירים יוכלו להרגיש תחושת ביטחון. את הביטחון הזה ניתן להשיג באמצעות מערכות אינטרקום שיוכלו להבטיח כי הדלת של בניין המגורים תיפתח אך ורק בפני דיירי הבניין או אנשים מורשים שהדיירים יוכלו לפקח על כניסתם.

כיום מערכות האינטרקום מתקדמות ביותר וישנו מגוון רחב המאפשר בקרה יותר ויותר מפוקחת על הכניסה לבית. ישנן מערכות הפועלות אך ורק על שמיעה באמצעות מיקרופונים או טלפונים, וישנן מערכות הרבה יותר מתקדמות באמצעות מצלמה או מסך תצוגה שמראה את המבקר או מצלמות דו צדדיות, גם של המבקר וגם של הדייר.

מלבד התצוגה ישנן מערכות אשר מופעלות בשיטות שונות. השיטה השכיחה ברוב הבתים היא באמצעות מגעים חשמליים המחוברים לנעילה שלרוב נפתחת על ידי הקשת קוד, וניתן לפתוח אותה חשמלית מהבית. אך כיום קיימות גם מערכות הפועלות בפתיחה אלחוטית באמצעות מתן הרשאות דרך רשת ממוחשבת מהבית או אף ממכשיר סלולר מרוחק. משנה לשנה, הטכנולוגיה רק מתפתחת ופורצת את הדרך למערכות האינטרקום החדשניות הבאות.